Content »
 
 

KERSTI LAURSOO

KOMPLEKTEERIJA, ALLIKA

Minu kindel soov oli saada meditsiiniõeks, kellena ma töötasin ligi 13 aastat. Edasi läksin õppima Kosmeetikakooli, lisaks omandasin juurde veel grimmeerija ja juuksuri eriala.

2015 aastal Steras alustades oli ettevõte minu jaoks veel täiesti tundmatu, puudus ka igasugune kokkupuude ja kogemus tootmisega.

 
laursoos3.jpg
 
 

Algselt oli plaan Sterasse tööle tulla ainult lühiajaliselt, kuid tänaseks olen töötanud komplekteerijana 4 aastat. Minu töö on 1 vahetuses ja tööülesanneteks on lifti detailide kokkupanek. Antud töö eeldab palju üksteisega arvestamist  ja head tiimitööd. Minu igapäevasteks töövahenditeks on akutrell ja mutrivõtmed. Detailide kokkupanek on nagu folkloor – töödejärjestus lõpptulemuse saavutamiseks võib inimeste lõikes olla vägagi erinev. Selline loomingulisus ei muuda tööd rutiinseks ja pakub vaheldust iga päev.

Osakonda, kus ma töötan kutsutakse TTR ja koosneb 5 naistöötajast. Üksteise suhtes ollakse abivalmid ning toimitakse kui ühtne tiim. Oma osakonnaga veedame palju aega koos ka väljaspool tööaega, korraldades erinevaid koosviibimisi ja üritusi.

Kokkuvõtteks, miks siis minu mõte lühiajalisest tööst sai püsiv töökoht on see, et Sterast sai minu jaoks kõige õigem koht kus töötada, siia ma tulen tööle igal hommikul suurima hea meelega. Mulle väga meeldib minu töö, mis on vaheldusrikas ja põnev, siin on suurepärased kolleegid ning osakonnas valitseb sõbralik ja positiivne õhkkond.

Siia on alati hea tulla!

Tagasi