Content »
 
ura-steralla.jpg
 

Stera tööandjana

 

Mida saab Stera Sulle pakkuda?

Meie Steras tahame, et töötajad tunneks end tööl hästi ja neil oleks meeldiv tööle tulla. Üks meie tähtsamaid eesmärke on töörahulolu edendamine. Hoolitseme oma töötajate tervise ja töövõime eest, et tagada töötajatele turvaline ja meeldiv töökollektiiv. 

Anname rahvusvaheliselt tööd enam kui 900 inimesele. On ütlematagi selge, et meie personal koosneb väga erineva taustaga inimestest, mistõttu hindavad meie töötajad paindlikku töökeskkonda ja individuaalset lähenemist.

Julgustame ja kannustame töötajaid olemasolevaid oskusi edasi arendama ning uusi oskusi omandama. Paneme rõhku juhendajate (supervisor) tööle ja oskustele, sest meie jaoks on oluline, et nende töö oleks professionaalne.

Tihtipeale tekivad parimad edasiviivad ideed just seal, kus sädemed lendavad ja metall paindub. Seetõttu oleme kasutusele võtnud algatuste süsteemi, mis julgustaks ka tagasihoidlikke töötajaid oma ideid välja pakkuma. Heade ideede eest makstakse tasu. Jätkame konkurentsivõimelise ettevõttena, kui parendame töötingimusi ja arendame tooteid kuluefektiivsemas suunas.

 
tehtaat-naantali433147230.jpg
 
 

Karjäärilood

Karjäärilood

Meid on Steras juba ligi 800. Karjäärilugude kaudu saad tutvuda tööülesannetega meie eri tegevuskohtades.

Loe lisaks

Vabad töökohad

Vabad töökohad

Vaadake meie vabu kohti.

Loe lisaks