Content »
 
shutterstock-695965102.jpg
 

Stera tööandjana

 

Mida stera võib sulle pakkuda

Meie Steras tahame, et personal tunneks end tööl hästi ja et tööle oleks meeldiv tulla. Töörahulolu edendamine ongi üks meie kõige tähtsamaid eesmärke. Meie töötajate kasutuses on kõikehõlmav tervishoid, millega hoolitsetakse personali tervise ja töövõime eest. Koos töötervishoiuga võime tagada oma töötajatele turvalise ja meeldiva töökollektiivi.

Me anname rahvusvahelises ulatuses tööd ligi 800 inimesele. Seega on ütlematagi selge, et meie personal koosneb väga erinevates tingimustes elavatest inimestest. Meie töötajad hindavadki paindlikku tööõhkkonda, kus inimeste hetke elusituatsioone võetakse hästi arvesse muu hulgas tööaegu sobitades.

Julgustame ja kannustame oma töötajaid sidusoskuste arendamisele ja koolitusele. Paneme rõhku juhtide tööle ja oskustele, sest tahame, et meie juhid teeksid oma tööd professionaalselt.

Ergutame personali oma oskuste pidevale parandamisele ja töö arendamisele. Tihtipeale sünnivad parimad arendusideed just seal, kus sädemed lendavad ja metall paindub. Nii on meie kasutuses algatuste süsteem, kus ka kõige vaiksemad töötajad saavad oma ideid esile tuua. Heade arendusideede eest makstakse loomulikult tasu. Kui töö eeldusi parandatakse ja tooteid arendatakse kuluefektiivsemas suunas, siis me jääme konkurentsivõimeliseks firmaks.

 
stera-toimipisteet-karttakuva-rajattu21529737946.jpg
 
 

Karjäärilood

Karjäärilood

Meid on Steras juba ligi 800. Karjäärilugude kaudu saad tutvuda tööülesannetega meie eri tegevuskohtades.

Loe lisaks

Vabad töökohad

Vabad töökohad

Kui meil ei ole just praegu vaba sobivat töökohta, võid soovi korral jätta avatud taotluse.

Loe lisaks

Avatud taotlus

Avatud taotlus

Võid jätta siit meile avatud taotluse või küsida vaba töökohta.

Loe lisaks