Innehåll »
 
dji-0507.jpg
 

kontaktuppgifter

 

Stera Technologies Oy

Tierankatu 5
20520 ÅBO
F-nummer: 0799824-8

info@stera.com
+358 207 885 000

Faktureringsinformation [pdf]

personalens e-postadresser:

  • fornamn.efternamn@stera.com
 
stera-toimipisteet-karttakuva-rajattu2882946942.jpg
 
 

Försäljning

Kai Rinne

Kai Rinne

Försäljningschef
+358 400 820736
kai.rinne@stera.com

Harri Tapanainen

Harri Tapanainen

Kundchef (apparat- och distributionsskåp)
+358 50 5596850
harri.tapanainen@stera.com

Niko Tomberg

Niko Tomberg

Kundchef
+358 40 4885275
niko.tomberg@stera.com

Antero Laakso

Antero Laakso

Försäljningschef
+358 50 5756712
antero.laakso@stera.com

Jouni Kallio

Jouni Kallio

Kundchef
+358 50 5756713
jouni.kallio@stera.com

Jere Anttila

Jere Anttila

Kundchef (elektronik, kablage, belysning)
+358 50 5233801
jere.anttila@stera.com

Allan Malinen

Allan Malinen

Kundchef
+358 40 7456903
allan.malinen@stera.com

 

Administration

Tuija Tomberg

Tuija Tomberg

Personalchef

+358 400 919870


Henna Hellman

Henna Hellman

HR-koordinator

+358 40 4807755


Jari Leppälahti

Jari Leppälahti

Ekonomichef

+358 40 4885338


Mikko Uusi-Heikkilä

Mikko Uusi-Heikkilä

Group Controller

+358 50 3700239


Tommi Vali

Tommi Vali

IT-chef

+358 50 3387874


Kirsi Nurmisto

Kirsi Nurmisto

Inköpschef

+358 40 4885138


Marja Himanka

Marja Himanka

Inköpschef
+358 40 4885231

Antti Toukola

Antti Toukola

Inköpschef
puh +358 40 4885329

 

Konsernledning

Jussi Ohlsson

Jussi Ohlsson

VD
+358 400 200344

Jarkko Vähä-Tahlo

Jarkko Vähä-Tahlo

Affärschef
+358 50 5674807




Mikko Leidén

Mikko Leidén

Affärschef
+358 40 7201248


Jari Isotalo

Jari Isotalo

Affärschef
+358 50 5693652

Jyri Kontio

Jyri Kontio

Affärschef
+358 40 7541274

Jari Leppälahti

Jari Leppälahti

Ekonomichef
+358 40 4885338

Mikko Uusi-Heikkilä

Mikko Uusi-Heikkilä

Group Controller
+358 50 3700239

 

Stera Estland

Veiko Vaher

Veiko Vaher

VD
+372 517 7024

Mart Luig

Mart Luig

Produktionschef
+372 5663 5759

Tõnis Tulvik

Tõnis Tulvik

Produktionsdesigner

+372 55965889

Toomas Lepiku

Toomas Lepiku

Inköpschef

+372 51 983 500

Märt Sild

Märt Sild

Kvalitetschef

+372 55 919 843

 

Stera Indien

Ekambaram Gopal

Ekambaram Gopal

General Manager – Finance


STERA ENGINEERING INDIA PRIVATE LIMITED

ROOM #C0003  C/ O Smart Work Business Centre Pvt Ltd,

26B, Jawaharlal Nehru Salai, Ekkaduthangal,

Guindy Industrial Estate, Chennai 600032, INDIA

tel. +91 96000 75255

 
 

kontakta oss

 







 

Jätä tämä tyhjäksi