Content »
 
shutterstock-5712257951782596716.jpg
 

Elektroonika- ja juhtmekomplektid

 

Stera Technologies projekteerib ja toodab juhtmekomplekte ning kõrge kvaliteediga elektroonikat eri kasutusotstarveteks muuhulgas liftidele, ilmajaamadele, meditsiiniseadmetele, liikuvatele töömasinatele ning teistele kõrgtehnoloogilistele toodetele. Meil on klientidega tihe koostöö, mis kindlustab meie töö efektiivsuse ning kõrge kvaliteedi.

Juhtmekomplekte valmistav toomisüksus suudab paindlikult toota nii väikesi kui ka suuri partiisid. Suudame kiiresti tarnida nii prototüüpe kui ka suuri tooteseeriaid. Meil on juhtmekomplektide tootmiseks uued seadmed ja meil on enda tõhus tootmisvõrgustik, mis võimaldab kuluefektiivselt toota. Suudame juhtmekomplekte paigaldada ka lõpptoodetele ning terviklahenduse toimimist testida. 

Pakume elektroonikatootmises terviklikku projekteerimisteenust. Saame tooteid nii kliendi soovidele vastavalt algusest lõpuni projekteerida kui ka olemasolevate projektide alusel toota, millega toetame efektiivselt projekteerimist Prototüüpide kiire valmimine aitab kaasa toodete efektiivsele projekteerimisele. Valmistame trükiplaate oma modernsel tootmisliinil konkurentsivõimeliselt ning pakume iga toote testimiseks kõikehõlmavat teenust. Lisaks oleme spetsialiseerunud ka erinevate juhtimissüsteemide ning nõrk- ja tugevvoolu keskuste valmistamisele. 


Kontakt

 


 
dsc-701418749644.jpg