Content »
 

Elektroonika- ja juhtmekomplektid

 

Stera Technologies projekteerib ja toodab juhtmekomplekte ja kõrge kvaliteediga elektroonikat eri kasutusotstarveteks, näiteks liftidele, ilmajaamadele, meditsiiniseadmetele, liikuvatele töömasinatele ning muudele kõrgtehnoloogilistele toodetele. Me tegutseme tihedas koostöös klientidega, millega kindlustame efektiivsuse ja kõrge kvaliteeditaseme.

Meie juhtmekomplekte valmistav toomisüksus suudab paindlikult toota nii väikesi kui ka suuri partiisid. Me võime tarnida kiiresti nii prototüüpe kui ka suuri tooteseeriaid. Juhtmekomplekte on meil võimalik toota kuluefektiivselt, kasutades uusi masinaid ning omaenda tõhusat tootmisvõrgustikku. Me saame ka paigaldada juhtmekomplekte kliendi lõpptoodetele ning testida kogu terviklahenduse toimivust.

Elektroonikatootmises võime pakkuda terviklikke projekteerimisteenuseid, mille puhul projekteerime toote algusest peale vastavalt kliendi vajadustele, või teise variandiga saame valmistada elektroonikatooteid kliendi projektide alusel. Me suudame tarnida kiiresti prototüüpe, millega toetame efektiivselt projekteerimist. Valmistame trükiplaate oma modernsel ladumisliinil konkurentsivõimeliselt ning pakume lisaks iga toote puhul kõikehõlmavat testimisteenust. Oleme spetsialiseerunud muu hulgas erinevatele juhtimissüsteemidele ning nõrk- ja tugevvoolukeskustele.

Kontakt

 
dsc-701418749644.jpg